Türkçe

TESİS

Antik Side’ye yaklaşık 5 km, Manavgat şehir merkezine 11 km ayrıca Antalya hava limanına 60 km mesafededir. Tesisin önünden Manavgat şehir merkezine ve Antik Side’ye dolmuş ve taksi ile ulaşım sağlanmaktadır.


Dream Family Club çoğunluğu aile odalarından oluşmaktadır. Havuz alanlarımızda stres atarak güzel vakitler geçireceksiniz.


Club havasında Dream Family Club için, çeşitli dükkanlar, spa merkezi, internet(kablosuz), 7 adet kaydırak, Çocuklara özel kaydıraklar bar, ana havuz, çocuk havuzumuz bulunmaktadır.

Her Şey Dahil Otelimizde Her An Ayrıcalıklı Hissedin!Ücretsiz Aktiviteler

• Havuz ve plaj bölgesinde şezlong ve şemsiyeler, Buhar Odası, Sauna, Hamam, Fitness, Minibar( Su ve Soda ), Dondurma(belirli Saatlerde), Bazı bölgelerde İnternet (Wİ-Fİ), Plaj Servisi.

• Aqua Park Sezonu 15.04 – 15.10

Ücretli Aktiviteler

• Tüm Çamaşırhane hizmetleri, Tıbbi destek (belli ofis saatleri dahilinde), Havaalanı transferi, Oda servisi, Masaj, Kozmetik bakım, Güzellik merkezi, Dükkanlar, Telefon hizmeti, Kiralık kasa (ücretli), Taze sıkılmış meyve suları, yabancı içkiler, Alkollü – alkolsüz marka içecekler, şişe içecekler. Geç çıkış(saat 12:00’den sonra müsaitliğe göre)

** Tüm resepsiyon hizmetleri Dream World Hill ana binadan verilmektedir.
** Aqua Parkımız ve Çocuk Aqua Tower Dream Family Club içerisindedir.